AGENCI

Z wykształcenia jestem magistrem finansów i bankowości. Poprzednie 10 lat pracowałam na stanowiskach kierowniczych w administracji, kadrach oraz działach sprzedaży. Posiadam ponad 8-letnie doświadczenie w branży nieruchomości jako agent, manager, broker oraz trener personalny. To dało mi solidną i fachową wiedzę, tak potrzebną w codziennej pracy w nieruchomościach.
Nadszedł dzień, w którym stwierdziłam, że czas na zmianę w moim życiu zawodowym, na nowe wyzwania i samorealizację. Determinacja i spełnianie swoich marzeń sprawiły, że współtworzę obecnie Agencję Nieruchomości REVI HOME.
Sumienność i zaangażowanie w powierzone mi zadania, to główne moje cechy, dzięki którym jestem pośrednikiem od zadań specjalnych. Radzę sobie nawet w najbardziej skomplikowanych transakcjach. Odwaga i upór w dążeniu do celu, przeradzają się w szybką sprzedaż powierzonych mi nieruchomości. Umiejętność wnikliwego słuchania, oraz skrupulatność sprawiają, że doskonale trafiam w potrzeby swoich klientów, pomagając im w znalezieniu idealnego mieszkania.

Otwartość i szczerość zapewnia mi długotrwałe relacje z klientami oparte na zaufaniu.
W swojej pracy łączę przyjemne z pożytecznym. Moją pasję do nieruchomości, kontakt z ludźmi a przede wszystkim szybkie i bezpieczne transakcje dla moich Klientów. Wiecznie uśmiechnięta, z poczuciem humoru, jednocześnie konkretna i pewna siebie – tak opisują mnie ludzie którzy mieli okazje ze mną pracować.

"Jestem właściwą osoba na właściwym miejscu”

Magdalena Nowak
tel.: 733 843 453
magdalena.nowak@revihome.plJestem licencjonowanym doradcą specjalizującym się w nieruchomościach mieszkaniowych na terenie Warszawy. Pierwsze kroki w branży nieruchomości stawiałem ok 15 lat temu, a obecnie działam w firmie REVI HOME.
W pracy agenta nieruchomości bardzo ważne jest dla mnie nawiązywanie dobrych relacji z klientami gwarantujących skuteczną współpracę i wzajemne zaufanie. Uwielbiam codziennie mierzyć się z coraz to nowymi przeszkodami i pokonywać własne słabości.
Najbardziej cenię sobie obsługę nieruchomości trudnych i nietypowych, gdzie mogę wykazać się swoją kreatywnością i dociekliwością. W wolnych chwilach lubię zrelaksować się i wyciszyć przy dobrej książce czy filmie, ale cenię sobie również spotkania z rodziną i przyjaciółmi. Prywatnie jestem dumnym ojcem dwóch wspaniałych synów i staram im się poświęcać jak najwięcej czasu.

Robert Wojciechowski
tel.: 501 518 714
robert.wojciechowski@revihome.pl
Ukończyłem studia ekonomiczne na Wyższej Szkole Zarządzania Biznesem w Warszawie. Niezłomnie od 12 lat specjalizuję się w sprzedaży i obsłudze klienta. Swoje pierwsze kroki w branży nieruchomości stawiałem ponad 5 lat temu w serwisie ogłoszeń nieruchomości. Dzięki stałemu kontaktowi z klientami z tego rynku, poznałem ich wymagania, potrzeby oraz oczekiwania.

Moją mocną stroną jest łatwość nawiązywania kontaktów, a empatia i szczerość sprawiają, że kontakty przeradzają się w relacje oraz długofalową współpracę. Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie, a przede wszystkim z dużym zaangażowaniem. Zadowolenie oraz satysfakcja klientów są dla mnie najcenniejszą nagrodą z wykonywanej pracy.

Czas wolny spędzam w otoczeniu natury, dużą przyjemność sprawiają mi górskie wycieczki, spływy kajakowe i wypoczynek nad wodą. Na co dzień po pracy możecie mnie znaleźć przy stole bilardowym zarówno w roli profesjonalnego zawodnika, jak i trenera.Sławomir Nowak
tel.: 693 766 700
slawomir.nowak@revihome.pl