AGENCI

Z wykształcenia jestem magistrem finansów i bankowości. Poprzednie 10 lat pracowałam na stanowiskach kierowniczych w administracji, kadrach oraz działach sprzedaży. Posiadam ponad 8-letnie doświadczenie w branży nieruchomości jako agent, manager, broker oraz trener personalny. To dało mi solidną i fachową wiedzę, tak potrzebną w codziennej pracy w nieruchomościach.
Nadszedł dzień, w którym stwierdziłam, że czas na zmianę w moim życiu zawodowym, na nowe wyzwania i samorealizację. Determinacja i spełnianie swoich marzeń sprawiły, że współtworzę obecnie Agencję Nieruchomości REVI HOME.
Sumienność i zaangażowanie w powierzone mi zadania, to główne moje cechy, dzięki którym jestem pośrednikiem od zadań specjalnych. Radzę sobie nawet w najbardziej skomplikowanych transakcjach. Odwaga i upór w dążeniu do celu, przeradzają się w szybką sprzedaż powierzonych mi nieruchomości. Umiejętność wnikliwego słuchania, oraz skrupulatność sprawiają, że doskonale trafiam w potrzeby swoich klientów, pomagając im w znalezieniu idealnego mieszkania.

Otwartość i szczerość zapewnia mi długotrwałe relacje z klientami oparte na zaufaniu.
W swojej pracy łączę przyjemne z pożytecznym. Moją pasję do nieruchomości, kontakt z ludźmi a przede wszystkim szybkie i bezpieczne transakcje dla moich Klientów. Wiecznie uśmiechnięta, z poczuciem humoru, jednocześnie konkretna i pewna siebie – tak opisują mnie ludzie którzy mieli okazje ze mną pracować.

"Jestem właściwą osoba na właściwym miejscu”

Magdalena Nowak
tel.: 733 843 453
magdalena.nowak@revihome.plJestem licencjonowanym doradcą specjalizującym się w nieruchomościach mieszkaniowych na terenie Warszawy. Pierwsze kroki w branży nieruchomości stawiałem ok 15 lat temu, a obecnie działam w firmie REVI HOME.
W pracy agenta nieruchomości bardzo ważne jest dla mnie nawiązywanie dobrych relacji z klientami gwarantujących skuteczną współpracę i wzajemne zaufanie. Uwielbiam codziennie mierzyć się z coraz to nowymi przeszkodami i pokonywać własne słabości.
Najbardziej cenię sobie obsługę nieruchomości trudnych i nietypowych, gdzie mogę wykazać się swoją kreatywnością i dociekliwością. W wolnych chwilach lubię zrelaksować się i wyciszyć przy dobrej książce czy filmie, ale cenię sobie również spotkania z rodziną i przyjaciółmi. Prywatnie jestem dumnym ojcem dwóch wspaniałych synów i staram im się poświęcać jak najwięcej czasu.

Robert Wojciechowski
tel.: 501 518 714
robert.wojciechowski@revihome.pl
Ukończyłem studia ekonomiczne na Wyższej Szkole Zarządzania Biznesem w Warszawie. Niezłomnie od 12 lat specjalizuję się w sprzedaży i obsłudze klienta. Swoje pierwsze kroki w branży nieruchomości stawiałem ponad 5 lat temu w serwisie ogłoszeń nieruchomości. Dzięki stałemu kontaktowi z klientami z tego rynku, poznałem ich wymagania, potrzeby oraz oczekiwania.

Moją mocną stroną jest łatwość nawiązywania kontaktów, a empatia i szczerość sprawiają, że kontakty przeradzają się w relacje oraz długofalową współpracę. Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie, a przede wszystkim z dużym zaangażowaniem. Zadowolenie oraz satysfakcja klientów są dla mnie najcenniejszą nagrodą z wykonywanej pracy.

Czas wolny spędzam w otoczeniu natury, dużą przyjemność sprawiają mi górskie wycieczki, spływy kajakowe i wypoczynek nad wodą. Na co dzień po pracy możecie mnie znaleźć przy stole bilardowym zarówno w roli profesjonalnego zawodnika, jak i trenera.Sławomir Nowak
tel.: 693 766 700
slawomir.nowak@revihome.pl

Jestem absolwentem Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego. Początek mojej kariery związany był z obsługą gości w warszawskich hotelach: Marriott oraz Hilton. Kilka lat później zająłem się profesjonalnie marketingiem internetowym, gdzie prowadziłem w tej branży wiele projektów dla dużych i małych przedsiębiorców, m.in.: Leroy Merlin, Randstad Polska, Canal+ czy Auto GT.

Rynek nieruchomości wzbudził moją ciekawość w 2014 roku, kiedy nabyłem swoją działkę rekreacyjną. Wówczas zacząłem na bieżąco śledzić trendy związane z zakupem i sprzedażą domów, działek oraz mieszkań. Dzięki temu pomogłem wielu osobom spośród mojej rodziny oraz znajomych (również z zagranicy) w znalezieniu ich wymarzonej nieruchomości.

Każdy klient jest inny, może mieć specyficzne potrzeby, dlatego właśnie do każdego podchodzę w sposób indywidualny oraz nieszablonowy. Jedną za najistotniejszych kwestii jest dla mnie zapewnienie klientom poczucia bezpieczeństwa oraz komfortu.

Czas wolny poświęcam głównie mojej pasji jaką jest genealogia. Udzielam również lekcji jazdy na łyżwach i rolkach dla początkujących.

Krzysztof Dmochowski
tel.: 501 101 560
krzysztof.dmochowski@revihome.pl